Výrobné prevádzky

Náš výrobný závod disponuje viacerími prevádzkami, ktoré sú vybavené najmodernejšími technológiami.

Nárezové centrum:

– Veľkoformátová píla: Nareže dosky  s vysokokvalitnou presnosťou pre ďalšie spracovanie vo výrobe. 


CNC: 

Nesting: Vyrezáva z dosiek rôzne tvarové dielce aj atypických formátov, Taktiež ich obohacuje vami požadovanými výfrezmi, oblúkmi a rôznych dekorácií. 

5-osé: CNC centrum s kompletnou výbavou pre 360° prístup obrábania materiálu po 5 osiach s vysokou presnosťou a precíznosťou. Možnosť opracovania rôznych materiálov cez  plast, hliník až po rôzne drevovláknité materiály.

CNC obrábacie centrum: Vykonáva horizontálne frézovacie operácie do hrán aj plochy dielca súčastne s vysokou presnosťou,


Olepovačka hrán: 

– V našej výrobe používame najmodernejšie metódy nanášania hrán, ktorými zabezpečujeme vysokú kvalitu každého potrebného dielca nábytku.

Využívané metódy:

–  airTecTop technológia, ktorou dokážeme  zabezpečiť vysokú kvalitu a bezšpárový spoj hrany, pri ktorej nevzniká riziko usádzania nečistôt a baktérií v špáre spoja hrany. Technológia airTec je aj šetrná k životnému prostrediu, keďže počas výroby a ani po nej sa do ovzdušia neuvoľňujú žiadne chemikálie.

– PUR technológia: zabezpečuje vysokú odolnosť voči vode a vysokým teplotám. Oproti štandardnej  technológie (EVA-lepidlo) sa vyznačuje o viac ako 50% užšou špárou medzi materiálom a hranou.


Prevádzka povrchovej úpravy:

– disponujeme najmodernejšou technológiou lakovania a leštenia nábytkových dielcov pre vysokolesklé a matné povrchy.


Prevádzka obrábania materiálov z hliníka a obrábania skla.

– Prevádzka obrábania materiálov z hliníka

– Prevádzka obrábania skla


Prevádzka výroby 3D lisovaných dielcov:

– táto moderná prevádzka disponuje náročnou technológiou, pomocou ktorej na nábytkové dielce lisujeme 3D fólie v rôznych imitáciach dreva, alebo uni dekorov vo vysokom lesku a supermatoch.


Prevádzka kompletizácie a balenia výrobkov

– Požiadavky zákazníka sú u  nás na prvom mieste, kvalita dodaného tovaru je našou prioritou, preto investujeme do technológií, ktoré zabezpečia vysokú kvalitu zabalenia  výrobku. Takto zabalený výrobok odoláva možným poškodeniam pri preprave.